Skauci odwiedzają podlaskie ligi. Sprawdź, jakie mecze obserwowali

Skauci odwiedzają podlaskie ligi. Sprawdź, jakie mecze obserwowali

Skauci piłkarscy, na szczęście, oglądają nie tylko Ekstraklasę, I ligę, II ligę. Skauci są także obecni na stadionach w mniejszych miejscowościach, w tym w województwie podlaskim. W tym sezonie skauci "Ty też masz szansę" oglądali kilka meczów podlaskich lig. 

W ostatniej kolejce, osoby odpowiedzialne za szukanie talentów w niższych ligach, oglądały mecze Magnata Juchnowiec z KS Michałowo, Pasji Kleosin z KS Grabówka. Wcześniej obserwowali mecz KS Michałowo - MKS Mielnik i Rudnia Zabłudów - Orzeł Kolno. W sierpniu byli obecni na spotkaniu KS Wasilków - MKS Mielnik, Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn, Biebrza Goniądz - Warmia Grajewo.

Do notesów trafiło kilka nazwisk, ale nie są one ujawniane. Najlepsi zawodnicy będą mieli szansę zagrać w meczu, obserwowanym przez trenerów i menadżerów z całej Polski. 

- Projekt "Ty też masz szansę" ma pomóc w rozwoju karier piłkarzy grających w niższych ligach. Organizatorem oraz pomysłodawcą projektu jest Emil Kot, który pracuje obecnie jako skaut w akademii West Ham United. Współorganizatorem jest również piłkarski obieżyświat - Mariusz Dąbrowski. Duet ten ma ogromne wsparcie w postaci skautów wolontariuszy rozsianych na terenie całego kraju - opisują twórcy projektu. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości