Test dla Sokoła - zagrają dziś w pucharze z KS Wasilków

Test dla Sokoła - zagrają dziś w pucharze z KS Wasilków

Do rozegrania w ramach 1/8 Pucharu Polski na szczeblu województwa został jeszcze jeden mecz. Dziś (środa) o godzinie 18:00 na stadionie w Sokółce, Sokół zagra z KS-em Wasilków. 

Będzie to spotkanie liderów - 4 ligi podlaskiej i klasy okręgowej. Wasilków w 11 meczach ligowych przegrał raz, Sokół w 10 meczach, jeszcze nie zaznał goryczy porażki. Dla Sokoła będzie to dobry sprawdzian, bo celem klubu jest awans do 4 ligi. 

W ostatnich edycjach Pucharu Polski obie drużyny rywalizowały dość często. Ostatni mecz, w poprzednim sezonie, w 1/16 finału, 2:1 wygrał KS Wasilków. Wydaje się, że i tym razem jest faworytem. 

- Pomimo tego, że drużyna z Sokółki na co dzień występuje w niższej klasie rozgrywkowej, każdy mecz pucharowy jest bardzo zacięty. Jednak to KS Wasilków występuje w wyższej klasie rozgrywkowej i to nasza drużyna jest faworytem tego meczu - mówią działacze lidera 4 ligi. 

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. KS Wasilków lub Sokół Sokółka dołączą do siedmiu drużyn, które już są w ćwierćfinale Pucharu Polski województwa podlaskiego. A są to: Warmia Grajewo, Krypnianka Krypno, Puszcza Hajnówka, Kora Korycin, KS Michałowo, ŁKS Łomża, Olimpia Zambrów. 

ZDJĘCIE: https://www.facebook.com/Sokol1946Sokolka/

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości