Poznajcie nas

Cześć! Jeśli tu trafiłeś, to na pewno chociaż trochę interesujesz się piłką lokalną w województwie podlaskim. To dokładnie tak jak ja. Nie jest ważne, czy śledzisz wszystkie wyniki, od 4 ligi do A-klasy. Jeśli nie - my zrobimy to za Ciebie i wszystko to znajdziesz w jednym miejscu, na lokalnapilka.futbolowo.pl.

Nasze hasło to "swojskiesmakujelepiej". Bo tak właśnie jest. Piłka na poziomie lokalnym ma to "coś", czego nie da się opisać, a kibic najbardziej utożsamia się ze swoją lokalną drużyną piłkarską, bo grają w niej koledzy, rodzina, bo mecz rozgrywamy z sąsiednią miejscowością i na boisku możemy wyjaśnić sobie wszelkie animozje. 

Mam na imię Bartek i sam przez parę ładnych lat kopałem piłkę na naszych podlaskich boiskach. Najpierw jako junior zdobywałem wicemostrzostwo Podlasia z Orlętami Czyżew, następnie jako osiemnastolatek debiutowałem w II lidze, w barwach Freskovity Wysokie Mazowieckie, strzelając gola Concordii Piotrków Trybunalski. Z Wysokiego Mazowieckiego odszedłem do III ligowej Pogoni Łapy, w barwach której zdobyłem kilkanaście goli w III i IV lidze (na zdjęciu w pozycji "szczupak" w barwach Pogoni Łapy).

Niedawno współtworzyłem portal www.taktycznie.net, na którym kilku pasjonatów piłki analizowało mecze pod kątem taktycznym. Zawsze starałem się łączyć dwie pasje - dziennikarstwo i piłka nożna. Z tym pierwszym również miałem kontakt. Poza taktycznie.net, pracowałem w lokalnych portalach internetowych, byłem redaktorem naczelnym powiatowej gazety i pracowałem jako reporter w TVP3 Białystok. 

Później..."dopadło" mnie życie - rodzina, praca. Najpierw jako animatora na orliku, następnie jako trenera w Ośrodku Sportu, w którym prowadzę zajęcia piłkarskie z dziećmi w wieku 5-7 lat.. Nigdy jednak ducha lokalnej piłki kopanej nie straciłem. Dzielę się tym z Wami. Z piłką jestem wciąż związany. 

Pozdrawiam i dziękuję za każde wejście na lokalnapilka.futbolowo.pl.  

:)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?