Kora - Czarni. Rzuty karne do 20:15. Pole karne oświetlał samochód

Co to był za mecz! Kora Korycin grała w środę z Czarnymi Czarna Białostocka w ramach 1/32 Pucharu Polski. Mecz rozstrzygnął się w rzutach karnych, które zakończyły się dopiero po godzinie 20:00.

W regulaminowym czasie gry było 1:1. Sędzia zarządził dogrywkę. W niej pierwszą bramkę strzelili gospodarze, czyli Kora. Ale w ostatniej minucie dogrywki sędzia podyktował rzut karny dla Czarnych. Z karnego padł gol, dlatego do rozstrzygnięcia meczu potrzebna była seria "jedenastek". Problem w tym, że robiło się już ciemno...

Ale czego się nie robi dla widowiska! Postanowiono, że ciemności boiskowe rozświetlą...jupitery samochodowe. Uruchomiono auto, włączono "długie" i można było grać. W takich warunkach lepiej poradziła sobie Kora, która triumfowała w karnych 7:6.

Na stronie facebookowej Kory Korycin można obejrzeć nagranie konkursu jedenastek. LINK: https://www.facebook.com/KonarKoraKorycin