Co z tą Supraślanką? W poprzednim sezonie walka o awans, w tym - walka o każdy punkt

Co z tą Supraślanką? W poprzednim sezonie walka o awans, w tym - walka o każdy punkt

3 punkty - tyle w siedmiu kolejkach zgromadziła Supraślanka Supraśl w tym sezonie. Tyle samo w tamtym sezonie...tracili do lidera, także po siedmiu kolejkach. Skąd taki "zjazd"? 

Supraślanka ma 3 punkty, strzeliła 5 bramek, straciła 15, zajmuje ostatnie miejsce w A klasie. Rok temu, po 7 kolejce mieli 16 punktów na koncie i zajmowali 3 miejsce w tabeli. Do ostatniej kolejki walczyli o awans do klasy okręgowej. Od tamtej pory jest tylko gorzej. Gorzej, jeśli chodzi o wyniki. 

- Nowy trener, dużo nowych graczy i w efekcie brak zgrania. Mimo, że gra jest lepsza niż wyniki. - mówią Lokalnej Piłce działacze klubu. 

Są też pozytywne aspekty zmian w klubie, o których dość barwnie opowiedział jeden z kibiców na portalu społecznościowym. 

- Teraz grają prawie sami,, swoi,,. Grają jak potrafią. Ale ich zapał w połączeniu z pracą nowego trenera da efekty.A eksperci od piłki na ławeczkach w parku, knajpach i urzędzie jak narzekali na brak swoich w 3-cio ligowej drużynie tak teraz psioczą na słabe wyniki gry. Mam nadzieję że słabe wyniki na początku i , ,przyjaciele,, nie pozbawią chłopaków zapału do treningu. A efekty w postaci wygranych przyjdą - napisał Adam.

Wszyscy życzymy temu zasłużonemu na Podlasiu klubowi odbudowania i nawiązania do tradycji trzecioligowych. Póki co,  najbliższy mecz Supraślanka zagra z mocną Narwią Początek meczu w niedzielę o 14:00. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości