Nagroda miesiąca dla Żubra Drohiczyn!

Nagroda miesiąca dla Żubra Drohiczyn!

Z przyjemnością informujemy, że w ankiecie przeprowadzonej na facebooku http://www.facebook.com/Podlaskieligipilkarskie/ na nagrodę miesiąca podlaskiej piłki zwyciężył Żubr Drohiczyn za zorganizowanie wyjazdu najlepszym zawodnikom na mecz Premier League. Żubr pokonał w głosowaniu Ruch Wysokie Mazowieckie, który nominowany był za zorganizowanie zagranicznego obozu na Ukrainie.

W głosowaniu wzięło udział 319 osób! (DZIĘKUJEMY). 221 osób (69%) uznało, że wydarzeniem miesiąca jest wyjazd piłkarzy Żubra Drohiczyn na mecz ligi angielskiej. Na zagraniczny osób lidera 4 ligi zagłosowało 98 osób (31%). Wszystkim głosującym bardzo dziękujemy! Głosowanie na wydarzenie marca w podlaskiej piłce przeprowadzimy na początku kwietnia. Śledźcie nasz profil na facebooku. 

W związku ze zwycięstwem w głosowaniu, Żubr Drohiczyn otrzyma od nas pamiątkową nagrodę. Wielkie brawa dla pana Waldemara Kalinowskiego za zorganizowanie wyjazdu piłkarzom (więcej o tym piszemy pod linkiem - http://lokalnapilka.futbolowo.pl/news/cat/3573/article/zubr-drohiczyn-na-historycznym-wembley-zawodnicy-jada-na-mecz-premier-league

GRATULUJEMY! 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości