Nagroda miesiąca - nowy cykl w serwisie Podlaskich Lig Piłkarskich!

Nagroda miesiąca - nowy cykl w serwisie Podlaskich Lig Piłkarskich!

Rozpoczynamy nowy cykl na www.lokalnapilka.futbolowo.pl i facebooku Podlaskich Lig Piłkarskich. Co miesiąc będziemy wybierać najważniejsze wydarzenie spośród dwóch istotnych w podlaskiej piłce, a Wasze głosowanie będzie decydować o tym, do kogo trafi nagroda miesiąca! 

Pomyśleliśmy, że warto wyróżnić osoby, zespoły, zawodników, czy wydarzenia, które wyróżniają się w podlaskiej piłce. Nie będą to nagrody pieniężne, nie będzie to worek ze słodyczami. Nagroda będzie symboliczna, bo celem jest zwrócenie uwagi i wyróżnienie podmiotu, który zrobił coś szczególnego dla piłki nożnej na poziomie lokalnym w naszym województwie. 

Do nagrody lutego nominowaliśmy Ruch Wysokie Mazowieckie za wyjazd na zagraniczny obóz na Ukrainie oraz Żubr Drohiczyn, a przede wszystkim pana Waldemara Kalinowskiego za zasponsorowanie dwóm zawodnikom wyjazdu na mecz Premier League w ramach nagrody za dobrą postawę na boisku. Głosujcie w ankiecie na facebooku Głosowanie trwa do soboty, 10 marca. LINK --> www.facebook.com/pg/Podlaskieligipilkarskie  

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości