II liga futsalu: FC Zambrów wciąż na czele tabeli. Na drugim biegunie Supraślanka

II liga futsalu: FC Zambrów wciąż na czele tabeli. Na drugim biegunie Supraślanka

Futsal Club Zambrów wszystkie mecze wygrał - Supraślanka wszystkie przegrała. FC Zambrów stracił najmniej goli - Supraślanka najmniej strzeliła. W II lidze futsalu dzieję się dużo, a walka o awans do baraży o I ligę trwać będzie prawdopodobnie do końca rozgrywek. 

W ostatniej kolejce lider nie miał łatwego zadania - do Zambrowa przyjechał KS Grabówka i...sprawił faworytowi dużo problemów. Zambrowianie wygrali, ale tylko 9:7. Zawodnicy i działacze klubu z Grabówki, mimo porażki, są zadowoleni z tego meczu. 

Wynik i gra cieszy tym bardziej że jeszcze w sobotę w godzinach wieczornych nie wiedzieliśmy czy w ogóle pojedziemy do Zambrowa gdyż po meczu mieliśmy kilka urazów a do tego sprawy rodzinne zatrzymały kilku zawodników.


Jednak zebraliśmy 9 osobowy skład i powalczylismy z gospodarzami a mimo braku kilku ważnych zawodników (Przemielewski, Rafał i Mariusz Niewiarowscy, Bruszewski, Popławski, Ninkiewicz ) daliśmy z siebie wszystko i w trakcie meczu i po zebralismy mnóstwo pochwał od kibiców spikera i samych zawodników z Zambrowa - czytamy stronie klubu z Grabówki. 

Poniżej publikujemy skrót meczu.

Kolejną porażkę, szóstą, odniosła Supraślanka Supraśl. Biało-zieloni dali się ograć u siebie Żubrowi Drohiczyn 3:17. Było to ważne zwycięstwo Żubra, które pozwoliło utrzymać kontakt z liderem z Zambrowa. Równie wysokie zwycięstwo odniosły rezerwy MOKS-u Słoneczny Stok, które pokonały Hetmana Białystok 14:3. 

TABELA II LIGI FUTSALU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości