Podlascy sędziowie to... oldbojów mistrzowie

Podlascy sędziowie to... oldbojów mistrzowie

Sędziowie czasami też lubią sobie pograć, a nie tylko przyglądać się jak robią to inni. Mało tego, podlascy sędziowie grać w piłkę umieją. 3 lutego wygrali  IX halowy turniej piłkarski sędziów oldbojów im. Henryka Rumniaka.

W turnieju zagrało osiem sędziowskich reprezentacji z ośmiu okręgowych związków piłki nożnej. W grupie podlascy oldboje wygrali dwa mecze: z WS Ciechanów-Ostrołęka 3:2 i z WS Warszawa 4:1. Trzeci mecz ekipa z podlaskiego zremisowała 4:4 z WS Radom. W półfinale po rzutach karnych pokonała WS Płock, czyli zwycięzców poprzedniej edycji turnieju (w regulaminowym czasie gry był remis 2:2). 

Na początku meczu przewagę mieli gości i to oni dwukrotnie wychodzili na prowadzenie a KS Podlaskiego ZPN musiało gonić wynik. Gdy wszyscy myśleli, że o zwycięscy turnieju będą decydowały rzuty karne zwycięską bramkę dla drużyny KS Podlaskiego ZPN zdobył Kol. Adam Perkowski strzelając w tym spotkaniu hattricka - czytamy na stronie podlaskiego ZPN-u. 

To właśnie Adam Perkowski z podlaskiej drużyny sędziów został najlepszym zawodnikiem drużyny, a najlepszym graczej całego turnieju został Daniel Niemyjski z KS Podlaskiego ZPN-u. 

Skład drużyny: Tomasz Okurowski, Leszek Bielicki, Daniel Niemyjski, Adam Perkowski, Piotr Bondarenko, Andrzej Kaliszewski, Mariusz Gałczyk, Mariusz Matłoka, Dawid Kujawa i kierownik drużyny – Adam Ignaczuk.

 GALERIA ZDJĘĆ: http://ws.waw.pl/galeria/galeria-ix-edycja-turnieju-sedziow-oldboyow-im-henryka-rumniaka/nggallery/thumbnails/page/1

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości