Tur II rzuca wyzwanie Bocianowi Boćki. "O trzy kraty piwa"

Tur II rzuca wyzwanie Bocianowi Boćki. "O trzy kraty piwa"

"Należy nam się miejsce na pudle" - stwierdzono w rezerwach Tura II Piliki (Bielsk Podlaski) i zaproponowano zakład Bocianowi Boćki, czyli zespołowi, który obecnie zajmuje najniższy stopień podium. 

Walka będzie toczyć się właśnie o miejsce na podium. Tur II twierdzi, że to im należy się trzecie miejsce, bo po prostu 18 punktów w 11 meczach to dla nich za słaby wynik, nie są przyzwyczajeni do takiego "wpier...u", a wiosna nie może już być gorsza. Padło na Bociana Boćki nie tylko dlatego, że to on zajmuje trzecie miejsce, ale także dlatego, żeby docenić dobrą pracę w Boćkach pod kierownictwem trenera Karola Jakuboweskiego. 

"Zakładamy się o to, kto wyżej ukończy tę ligę? O jedną, dwie, a nie, najlepiej TRZY kraty piwa? My umiemy się bawić, chcecie się pobawić za nasze?" - proponuje na facebooku Tur II. 

Odpowiedź Bociana była zaskakująca, ale... jak najbardziej trafiona! Przyjęli zakład, ale zaproponowali inną stawkę. Drużyna, która zajmie miejsce trzecie będzie zwolniona z zakupu 100 kg karmy dla zwierząt i przekazania ich do schroniska. Pozostałe drużyny będą musiały to uczynić. Bocian swoją propozycję skierował do Tura II, Żubra Drohiczyn i Unii Ciechanowiec. Brawo! 

Źródło/FOTO: https://www.facebook.com/Tur-II-Piliki-380243435360926/

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości