Orzeł Kolno gotowy do wiosny. Prawdopodobnie będą 3 punkty w pierwszym meczu

Orzeł Kolno gotowy do wiosny. Prawdopodobnie będą 3 punkty w pierwszym meczu

Najprawdopodobniej nie dojdzie do pierwszego spotkania rundy wiosennej zaplanowanego na 18 marca w Kolnie, pomiędzy zespołami KKS Orzeł Kolnoa Pogoń Łapy.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że drużyna z Łap z uwagi na trudną sytuację kadrową i finansową – nie przystąpi w ogóle do rundy wiosennej. W rezultacie Orzeł może otrzymać 3 punkty walkowerem.

– Czekamy na oficjalną decyzję zespołu Łap i Podlaskiego PZPN, o której natychmiast poinformujemy – mówi Piotr Dąbkowski z Orła Kolno.

W trakcie przygotowań do rundy rewanżowej zawodnicy ćwiczyli na hali i siłowni LO oraz na sztucznym boisku w Łomży. Frekwencja na zajęciach była zróżnicowana (obowiązki rodzinne, zawodowe, choroby).

– W zespole nie doszło do żadnych ubytków kadrowych, do kadry dołączyło kilku obiecujących juniorów – podkreśla Dąbkowski. – Powstała mieszanka rutyny z młodością. Zespół oparty jest przeważnie na wychowankach.

W swoim już ostatnim meczu kontrolnym w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi piłkarze Orła KOLNO przegrali w sobotę w Myszyńcu (na sztucznej murawie ) z drużyną Bartnika Myszyniec 5:4 (2-2). Bramki dla naszego zespołu strzelili: .A. Gwiazda (2), Cz. Sadłowski, jeden gol samobójczy.

W kadrze ORŁA na to spotkanie zabrakło z różnych powodów kilku zawodników m.in.: G. Sielawa, P. Sielawa, Ł. Sadowski, R. Brzeziński, P. Prusinowski.


– W całym meczu przewagę w posiadaniu piłki mieli podopieczni Ireneusza Piwko, jednakże mimo wielu dogodnych i stuprocentowych sytuacji nie udało się tego spotkania wygrać – informuje Piotr Dąbkowski. –Zaważyły indywidualne błędy i straty zawodników Orła. Często brakowało tego ostatniego podania.


Skład Orła: A. Bikowski, K. Grala, D. Grala, P. Ossowski, R. Jurczyk, A. Gwiazda, K. Olszak, Cz. Sadłowski. D. Łazarczyk, Piwko, D, Zduńczyk. Ponadto grali: A. Ałajko, Szymański, Ziarno, M. Nerko.
Wcześniej, bo w sobotę 3 marca, w meczu kontrolnym z KS Stawiski nasz zespół zremisował 0:0.

Źródło: www.kolniak24.pl

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości