Najpierw "przy łopatach", później zagraniczny obóz - Ruch podsumowuje przygotowania do wiosny

Najpierw "przy łopatach", później zagraniczny obóz - Ruch podsumowuje przygotowania do wiosny

Ruch Wysokie Mazowieckie podzielił się z kibicami podsumowaniem dotychczas wykonanej pracy w ramach przygotowań do rundy rewanżowej IV ligi podlaskiej. Tekst w całości pochodzi ze strony http://www.ruchwysmaz.pl, na którą zapraszamy i którą polecamy. 

--------------------------

16 stycznia 2018 roku piłkarze Miejskiego Klubu Sportowego Ruch Wysokie Mazowieckie rozpoczęli przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek o mistrzostwo IV ligi podlaskiej. Przez pierwsze półtora tygodnia drużyna przygotowywała się na własnych obiektach, trenując na orliku przy Zespole Szkół im. St. Staszica. Warunki pogodowe były trudne, boisko trzeba było odśnieżać, poza zawodnikami przy ,,łopatach’’ pracowali również członkowie Zarządu: Tomasz Krajewski, Adam Stanisławski, Adam Buciński.


MKS Ruch rozegrał w tym czasie mecz z III-ligowym Świtem Nowy Dwór, który wysoko przegrał 1-7. Jedyna bramkę dla naszego zespołu już na początku meczu strzelił Karol Janik. Grając w mocno przemeblowanym składzie z kilkoma testowanymi zawodnikami równą grę prowadziliśmy do 20 minuty, potem zdecydowana inicjatywa należała do zespołu z Nowego Dworu.


Bardzo ważnym aspektem przygotowań był pobyt zawodników i sztabu trenerskiego klubu na obozie we Lwowie na Ukrainie. Nasz zespół przebywał tam w dniach 28.01 - 03.02.2018 roku. Drużyna zakwaterowana była we Lwowie a treningi odbywały się w położonym o kilkanaście kilometrów od miasta ośrodku treningowym. Drużyna rozegrała tam również dwa sparingi. W pierwszym meczu uległa 0 – 2 zespołowi ,,U-21’’Karpaty Lwów , który zajmuje 3 miejsce w Młodej Ekstraklasie Ukrainy, a w drugim pokonała zespół wicelidera ukraińskiej IV ligi Roczin Sosniłka 3-2, po bramkach Kamila Stankiewicza, Mateusza Kondraciuka i Adriana Mleczka.


Po powrocie do kraju ponownie zespól trenował na własnych obiektach , a w minioną sobotę – 10. 02.2018 roku, rozegrał sparing z 15 zespołem III ligi - Turem Bielsk Podlaski. Po niezłym meczu przegraliśmy 0-1. W I połowie stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, niestety szwankowała skuteczność. Mieliśmy też przewagę jeśli chodzi o posiadanie piłki.

W II połowie meczu gra się wyrównała, a sytuacji bramkowych było dużo mniej. Tur jedyną bramkę meczu strzelił na początku II połowy po fatalnym błędzie naszej obrony przy wyprowadzaniu piłki. Bramkę strzelił wówczas Marcin Fiedorowicz.. Warto zaznaczyć że w tym meczu nasz trener Mykoła Dremluk nie mógł skorzystać z usług: : Kamila Dobreńki, Daniela Zubowskiego ( nasz nowy nabytek ), Rafała Rakowieckiego, Piotra Faszczewskiego, Rafała Kujawy, Karola Stysia i Fabiana Goska.


MKS Ruch – Tur Bielsk Podlaski 0-1( 0-0). Bramka: Fiedorowicz 50 minuta.
Skład MKS Ruch: Testowany- Sawicki, Stankiewicz, testowany, Brokowski, Stypułkowski, Kondraciuk, Grochowski, Janik, Mleczek, Bondziul,. W II połowie grali także : Poduch, Rogowski, Decewicz, Piszczatowski, Jóźwiak.
Kolejny sparing MKS Ruch rozegra w najbliższa sobotę – 17 .02 .2018 roku z Olimpią Zambrów w Zambrowie.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości