Gra Orła Kleszczele w następnym sezonie pod znakiem zapytania...

Gra Orła Kleszczele w następnym sezonie pod znakiem zapytania...

Najsłabsza drużyna 1 grupy A-klasy w sezonie 2017/2018, czyli Orzeł Kleszczele (3 punkty w sezonie), wciąż nie ma pewności, czy przystąpi do rozgrywek w kolejnym sezonie. 

Z funkcji prezesa zrezygnował Andrzej Kupryciuk, klub szuka więc osoby, która podejmie się pełnienia tej funkcji. 

- W szatni głośno się nie mówiło o tym, żeby jeszcze myśleć nad dalszą grą, ale jakieś pojedyńcze głosy były za tym, żeby klub jeszcze istniał. Minęło kilka dni, każdy przemyślał sobie to na spokojnie i wiemy już, że każdy z nas chciałby jeszcze pograć w te niedzielne bądź sobotnie popołudnia, bo co innego więcej robić w takie dni. Problem jest tylko jeden. Przed rundą wiosenną było wiadomo, że po sezonie z funkcji prezesa zrezygnuje Andrzej Kupryciuk i dalsza kontynuacja grania zależy od tego czy znajdzie się jakaś chętna osoba do pociągnięcia tego wózka - czytamy na stronie klubowej. 

Klub poinformował także, że poszukuje osoby na tę funkcję. Do 15 czerwca należy do Podlaskiego Związku Piłki Nożnej zgłosić drużyny do kolejnego sezonu, więc czas jest w tym przypadku bardzo cenny. 

Działacze informują: 

- Jeżeli jest w Kleszczelach (i nie tylko) osoba, która chciałaby pełnić funkcję prezesa klubu i chciałaby aby w dalszym ciągu ten klub istniał to serdecznie zachęcamy do kontaktu w prywatnej wiadomości. Liczymy, że znajdzie się ktoś kto obejmie tę funkcję.

LINK DO PROFILU ORŁA KLESZCZELE https://www.facebook.com/MKS-Orze%C5%82-Kleszczele-225213764195026/?hc_ref=ARTpJSTrnINRqXF9pb7iPfEMHxPqTT70xvpLjO6zDO60imVzsXEYlOcPHbuapplbXAY

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości