A klasa ma fajrant. Liderami Orlęta i Grabówka

A klasa ma fajrant. Liderami Orlęta i Grabówka

Zapraszamy na przegląd wydarzeń w ostatniej kolejce rundy jesiennej A klasy podlaskiej, po której największe szanse na awans mają KS Grabówka lub Narew Choroszcz i Orlęta Czyżew. 

O włos od pokonania lidera I grupy była Iskra Narew, która pod koniec meczu wygrywała z Orlętami Czyżew 2:1, ale goście zdołali wyrównać w samej końcówce meczu, w 96 minucie. Dwa punkty do lidera odrobił Husar Nurzec, który rozgromił Orła Kleszczele 10:0. -To była bardzo udana runda, a jej zwieńczeniem jest pierwsza w nowożytnej historii Klubu "dwucyfrówka" - mówią działacze Husara. Na podium wskoczył Bocian Boćki, który wygrał na wyjeździe z Iskrą Wyszki 3:1. Sporo pretensji do sędziego po tym meczu mieli gospodarze. Iskra Wyszki tak relacjonuje zachowanie sędziego (pisownia oryginalna): 

Meczu derbowego nie udało się wygrać ,bo sędzia robił wszystko aby tak się nie stało , szczególnie ten boczny , który nastraszył swojego kolegę głównego , który podyktował nam rzut karny a po chwili rozmowy z nim go odwołał(oczywiście karny był) na koniec w doliczonym czasie ten sam boczny nie zobaczył 3 metrowego spalonego, goście wykorzystali prezent sędziego i bramkę strzelili , przez decyzje sędziego bocznego wynik byłby inny , główny również gubił się cały mecz nie wiedział co się dzieje. Był to pierwszy mecz w tej rundzie w którym sędzie był tak źle nastawiony do naszej drużyny.

Niespodziankę sprawiła Orla, która wygrała z Unią Ciechanowiec 2:1, Gryf, który wygrał z Turem II 4:3. 

W II grupie liderem jest KS Grabówka, ale tyle samo punktów ma Narew Choroszcz. Grabówka pewnie 7:0 pokonała Sudovię Szudziałowo. 

Ta rudna była pełna emocji, nerwów i wiele wylanego potu na treningach aby pokazać wszystkim że Grabówka to nie są chłopcy do bicia a faceci z jajami. Oczywiście na tym nie poprzestajemy w okresie zimowym bierzemy się za ciężka prace aby w drugiej rundzie zagrać jeszcze lepsze spotkania i wywalczyć upragniony awans do Podlaskiej klasy Okręgowej. - zapowiadają w Grabówce.

Wicelider wygrał 4:2 z Pasją Kleosin, ale jesień kończy na drugim miejsce, ze względu na porażkę w meczu z Grabówką. Trzeci w tabeli jest GKS Stawiski, który pokonał Orła Tykocin 4:2. Niespodzianką  kolejki była porażka domowa KS Sokoły z Pograniczem Kuźnica Białostocka 1:2. W meczu najsłabszych drużyn, Grab Janówka pokonał Znicz Suraż 4:0. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości