Artur Woroniecki ponownie na ławce trenerskiej KS-u Wasilków

Artur Woroniecki ponownie na ławce trenerskiej KS-u Wasilków

Po kilkumiesięcznej przygodzie z Olimpią Zambrów, trener Woroniecki wraca do Wasilkowa. Od 1 stycznia poprowadzi drużynę KS-u. 

Szkoleniowiec pracował już w Wasilkowie przez kilka sezonów, od wiosny sezonu 2011/2012 do końca sezonu 2017/2018. Następnie, w czerwcu 2018 roku zastąpił na stanowisku trenera trzecioligowej Olimpii Zambrów Wiesława Jancewicza. W Zambrowie pracował do końca października. 

Z Olimpią w tym czasie, w lidze, cztery razy wygrał, tyle samo zaliczył porażek oraz sześć spotkań zremisował. – Oczywiście wyniki nie były takie jakich oczekiwano, ale ja jeszcze cofnę się w czasie. Obejmując zespół cztery miesiące temu przedstawiłem listę zawodników których chciałbym mieć w drużynie. Z ośmiu nazwisk zostało sprowadzonych trzech piłkarzy.- tłumaczył Woroniecki dla Gazety Współczesnej.  

Od 1 stycznia poprowadzi lidera IV ligi, KS Wasilków. 

"Dziś jest dzień Św. Mikołaja, czyli „Mikołajki”, czas prezentów i upominków, a więc: Zarząd klubu KS Wasilków, ma zaszczyt poinformować, iż trenerem drużyny seniorów od dnia 1 stycznia 2019 r., będzie Artur Woroniecki." - napisano na stronie internetowej klubu. 

Bilans trenera w KS Wasilków to 201 meczów ligowych, w tym 107 zwycięstw, 32 remisy i 62 porażki, bilans bramkowy 376 do 161, a także 16 meczów o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim: 10 zwycięstw i 6 porażek, bilans bramkowy 43;18.

Źródło/zdjęcie: www.kswasilkow.pl  

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości