Grał w MOSP-ie, ŁKS-e i Wigrach. Rzucił piłkę, został ewangelistą

Grał w MOSP-ie, ŁKS-e i Wigrach. Rzucił piłkę, został ewangelistą

Jakub Kamiński, były piłkarz m.in. MOSP-u Białystok, ŁKS-u Łomża, czy Wigier Suwałki napisał książkę pt. "Prawdziwe zwycięstwo", w której opisuje porzucenie kariery piłkarskiej dla, jak sam często powtarza – „czegoś mocniejszego”.

Kuba Kamiński jako młody jeszcze zawodnik reprezentował barwy Rominty Gołdap, później grał w MOSP-ie Białystok, z którego trafił do drużyny Lechii Gdańsk, występującej w Młodej Ekstraklasie. W Gdańsku spędził 4 sezony, po których wrócił do podlaskiej piłki. Grał jako zawodnik Wigier Suwałki, a w sezonach 2014/2015 i 2015/2016 reprezentował barwy ŁKS-u Łomża. To właśnie w koszulce ŁKS-u Łomża widnieje na okładce swojej książki,w  której opisuje swoją drogę od piłkarza do...ewangelisty... 

W opisie książki czytamy: 

Jakub Kamiński – były piłkarz Lechii Gdańsk, dziś ewangelista, którego słuchają ludzie wierzący i niewierzący. Jedno spotkanie z Bogiem spowodowało, że porzucił karierę piłkarską dla – jak sam często powtarza – „czegoś mocniejszego”.

Inspiruje ludzi do podążania za ich powołaniem, zapala do głębszego poszukiwania Boga, ma pasję dla zagubionych ludzi i serce dla narodów, i tą pasją zaraża innych, rozpala ich serca. Jest nie tylko utalentowanym mówca, ale również człowiekiem, który każdego dnia chodzi z Bogiem! Inspiruje i rzuca wyzwanie, aby szukać Boga jeszcze bardziej.

Znam Jakuba od wielu lat i obiecuję, że tak książka będzie dla ciebie błogosławieństwem i zainspiruje cię do głębszej relacji z Bogiem, do rozprzestrzeniania ognia przebudzenia
i głoszenia ewangelii Jezusa Chrystusa na całym świecie.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości