Zmiany kadrowe w Cresovii Siemiatycze

W okresie zimowym w ostatniej drużynie IV ligi podlaskiej doszło do kilku zmian kadrowych.

Z drużyny odeszli: Sebastian Całka (do SPS EKO Różanka), Kapcer Waniowski (powrót z wypożyczenia do Jagielloni Białystok, docelowo do SPS EKO Różanka), Marcin Wieliczuk (powrót z wypożyczenia do Podlasia Biała Podlaska, docelowo do SPS EKO Różanka), Krzysztof Brzeziński (do SPS EKO Różanka).

Z wypożyczenia z Podlasia Biała Podlaska do Cresovii wrócił Paweł Radziszewski. Do drużyny dołączył praktycznie nie grający w rundzie jesiennej z powodu uraz Daniel Jurczuk. Drużynę zasilił Mateusz Dawidziuk z zespołu juniorów starszych.

Cresovia zajmuje po rundzie jesiennej ostatnie miejsce w IV lidze. W 15 meczach zgromadziła tylko 6 punktów.

Cresovia miała w ten weekend zagrać u siebie z Wigrami II Suwałki, ale mecz z powodu złego stanu boiska w Siemiatyczach został przełożony. Póki co nie znamy jeszcze terminu meczu.