Warmia Grajewo - Cresovia Siemiatycze 4:0 (SKRÓT VIDEO)

Pierwszy mecz sezonu był bardzo udany dla Warmii Grajewo Zespół prowadzony przez trenera Leszka Zawadzkiego pewnie, 4:0, pokonał Cresovię Siemiatycze.

Pierwsza część meczu nie przyniosła goli. Pierwszą bramkę dla Warmii zdobył na początku drugiej połowy Rafał Kozikowski, który strzałem bez przyjęcia wewnętrzną częścią stopy wykorzystał podanie kolegi z połowy boiska. Akcja, po której padł drugi gol również zaczęła się od długiego podania. Obrońcy Cresovii nie potrafili poradzić sobie z wybiciem piłki, dopadł do niej jeden z zawodników "Wilczków", uderzył na bramkę, ale golkiper "Cresy" odbył ją do boku. Po raz drugi obrońcy gości zagapili się, a piłkę dobił, strzałem w długi róg - Łukasz Domurat. Była 58 minuta meczu.

6 minut później było już 3:0. Kontratak gospodarzy prawą stroną, wykończył Marcin Mikucki. W 85 minucie meczu wynik na 4:0 ustalił, po akcji sam na sam z bramkarzem, Dawid Kondratowicz. I tym razem defensorzy gości sprezentowali gola Warmii...