Dąb - Michałowo.Trener zastąpił kontuzjowanego sędziego

Do nietypowej sytuacji doszło w meczu IV ligi pomiędzy Dębem Dąbrowa Białostocka a KS Michałowo. Trener zamienił się w sędziego.

Przy stanie 1:0 dla Dębu, na pięć minut przed końcem pierwszej połowy, kontuzji doznał sędzia liniowy. Nie było na stadionie osoby, która mogłaby go zastąpić, dlatego zrobił to szkoleniowiec Dębu, Marek Borek. Jak wyjaśniał dla portalu isokolka.pl, kończył szkołę trenerów Niemczech, a tam bez zdobycia licencji sędziego, nie można uzyskać licencji trenerskiej. Na szczęście, nie było osoby, która miałaby coś przeciwko. Lepiej mecz dokończyć, niż przerwać i organizować drużyny po raz drugi.

Dąb wygrał z Michałowem 4:2 i wskoczył na 10 miejsce w tabeli. Michałowo jest ósme, z dwoma punktami na koncie więcej niż Dąb.