Unia Ciechanowiec na turnieju dla drużyn amatorskich w Warszawie

Unia Ciechanowiec na turnieju dla drużyn amatorskich w Warszawie

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja ciekawego turnieju pod nazwą WARSAW CUP - Turniej Noworoczny. W tej edycji województwo podlaskie reprezentować będzie Unia Ciechanowiec.

- Jedziemy zbierać doświadczenie. Trzymajcie kciuki. A jak ktoś tego dnia będzie w Warszawie to zapraszamy do kibicowania, zapowiada się naprawdę fajny, profesjonalny turniej z naszym udziałem - mówią zawodnicy z Ciechanowca.

Tegoroczna edycja turnieju odbędzie się w weekend 2️9-30 grudnia 2018. "Atrakcyjne nagrody, doskonała sztuczna trwa z certyfikatem FIFA, system 5+1, mistrzowska relacja foto i video, profesjonalni sędziowie i wzorowa organizacja, to tylko kilka czynników dla których warto wziąć udział w tych prestiżowych zawodach piłkarskich" - tak o imprezie mówią organizatorzy.

Zmagania odbędą się w Rembertowie, a dokładnie w Strefie Sportu w podwarszawskim Rembertowie. Jak twierdzą organizatorzy, obiekt słynie z najlepszej sztucznej trawy w Warszawie, z certyfikatem FIFA, a gra na takim dywanie jest  prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo boisko zadaszone jest termicznym, prześwitującym balonem, posiada ekskluzywne szatnie i duży parking, a wszystko jeszcze pachnie nowością.

A jak drużynę Unii prezentują na stronie turnieju? 

"Na co dzień występujemy w podlaskiej Serie A. Po udanej jesieni, którą skończyliśmy na 4. miejscu w tabeli na wiosnę planujemy atak na awansdo okręgówki. W przyszłości chcemy nawiązać do naszego największego sukcesu, czyli awansu do 4 ligi. Turniej Warsaw CUP będzie dla nas początkiem okresu przygotowawczego. A przy okazji chcemy promować naszą Gmina Ciechanowiec".

LINK do wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/1394965053973285/?active_tab=about

Zdjęcie:https://www.facebook.com/UniaCiechanowiec/

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości