Przedsezonowy raport z klubów: Pogranicze, Stawiski, Narewka, Bocian

Przedsezonowy raport z klubów: Pogranicze, Stawiski, Narewka, Bocian

Przygotowania do sezonu trwają, lub lada moment rozpoczną się w podlaskich klubach. Większość  drużyn jednak już trenuje, bo sezon rozpoczyna się w połowie sierpnia. Zapraszamy na raport przedsezonowy z czterech klubów - Pogranicza Kuźnica, GKS-u Stawiski, LZS-u Narewka i Bociana Boćki. Podajemy dalej informacje, którymi podzieliły się z kibicami kluby (pisownia oryginalna).

POGRANICZE KUŹNICA - A klasa (www.pogranicze.futbolowo.pl)

W sezonie 2018/2019 seniorzy Pogranicza Kuźnica zagrają w rozgrywkach Podlaskiego ZPN w klasie A grupa 2. Obecnie klasa A to 2 grupy po 12 zespołów w każdej z grup.. Awans do klasy okręgowej uzyskają dwie najlepsze drużyny z grupy 1 i dwie z grupy 2. Powiększenie ligi o większą ilość zespołów uatrakcyjni ligę i zwiększy poziom rozgrywek. Rozgrywki A klasy rozpoczną się 25 sierpnia . Pogranicze podejmie na własnym boisku KS Grabówka. (http://pogranicze.futbolowo.pl)

GKS STAWISKI - A klasa (www.gksstawiski.futbolowo.pl) 

W dniu 16 lipca 2018 roku o godzinie 18:30 na stadionie przy ulicy Cedrowskiej 17, drużyna GKS-u Stawiski rozpczęła przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2018/2019. Dużyna nasza jak w roku ubiegłym wystąpi w rozgrywkach klasy A II grupy podlaskiej, która będzie tym razem liczyć 12 zespołów, z czego dwa kluby zajmujące pierwsze miejsca uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna GKS-u rozegra dwie gry kontrolne, pierwszy sparing zaplanowano na 4 sierpnia 2018 roku, a przciwnikiem będzie Orzeł Kolno. Drugi mecz srawdzający ustalono na 12 sierpnia, w tym dniu GKS zmierzy się z juniorami ŁKS-u Łomża. Obie gry odbędą się na stadionie w Stawiskach. Natomiast w dniu 19 sierpnia 2018 roku w Szczuczynie nasza drużyna zmierzy się w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego, przeciwnikiem będzie drugi zespół Wissy. Pierwszy mecz mistrzowski GKS rozegra w ostatni weekend sierpnia bieżącego roku w Surażu z miejscowym Zniczem. W pierwszy weekend września w Stawiskach rozegramy mecz z Narwią Choroszcz. (http://gksstawiski.futbolowo.pl)

LZS NAREWKA - klasa okręgowa (https://www.facebook.com/lzs.narewka)

Jeszcze nie tak dawno mieliśmy zakończenie sezonu 2017/18, a już za niespełna miesiąc ruszamy z kolejnym wyzwaniem i z kolejnymi planami na sezon 2018/19. Oficjalnie, wczoraj rozpoczęliśmy przygotowania do zbliżającej się wielkimi krokami rundy jesiennej. Na pierwszy ogień 11.08 zagramy z beniaminkiem Klasy Okręgowej, mianowicie naszym rywalem będzie Polonia Raczki.

Wkrótce kolejne informacje o sparingach, które rozegramy w trakcie przygotowań.

BOCIAN BOĆKI - A klasa (https://www.facebook.com/kpbocian)

Panowie spotykamy się na pierwszym treningu przed sezonem w piątek/20.07/ godz. 19:30 na orliku. Zapraszamy wszystkich chętnych do gry w tym sezonie. jest sporo do omówienia i uzgodnienia, zapowiadają się goście z zewnątrz. Potraktujmy ten trening priorytetowo.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości