Portal Łączy Nas Piłka na meczu w Boćkach. "Prezes to człowiek-orkiestra"

Portal Łączy Nas Piłka na meczu w Boćkach. "Prezes to człowiek-orkiestra"

Reporter portalu Łączy Nas Piłka odwiedził w poprzedni weekend Podlasie. Był na meczu Bociana Boćki z GKP Orla (2:1). 

Szczególne wrażenie na reporterze zrobił prezes klubu pan Sławomir Dworakowski. 

To w Bocianie człowiek-orkiestra. Robi w klubie wszystko. I to za darmo. Załatwia pieniądze, organizuje wyjazdy, dba o boisko i klubowego Facebooka oraz pewnie jeszcze o sto innych rzeczy, których nie zdążył nam podczas meczu wyjawić. Pewnie także dlatego, że jego opowieść raz za razem przeplatana była anegdotami z życia klubu i lokalnego futbolu.

Wielkie słowa uznania dla pana Sławka i jemu podobnych. Tacy ludzie to fundament polskiej piłki. - czytamy na stronie www.laczynaspilka.pl 

Jak napisano, nie byłoby futbolu w Boćkach bez prezesa Dworakowskiego. 

W relacji z podlaskich boisk wspomniano także o "czerwonym" meczu w Krynkach, w którym sędzia pokazał 5 czerwonych kartek i z tego powodu musiał przerwać mecz. 

Festiwal czerwieni z Krynkach

"Wyjątkowy i chyba niepowtarzalny przebieg miało sobotnie spotkanie w podlaskiej klasie okręgowej, w którym KS UM Krynki podejmował LZS Narewka. W 85. minucie sędzia pokazał czerwoną kartkę piątemu piłkarzowi gospodarzy, a że przepisy umożliwiają grę, gdy skład jednej drużyny tworzy minimum siedmiu zawodników, mecz został zakończony. Jakby tego było mało, już po ostatnim gwizdku czerwonymi kartkami za protesty ukaranych zostało dwóch kolejnych miejscowych zawodników..."

LINK DO ARTYKUŁU - https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/pilka-dla-wszystkich/krotka-pilka-6-jedyny-prezes-widoczny-z-kosmosu1

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości