Grzegorz Pieczywek nowym trenerem Narwi Choroszcz

Grzegorz Pieczywek nowym trenerem Narwi Choroszcz

Pozostająca od 15 sierpnia bez trenera, drużyna Narwi Choroszcz, ma już nowego "dyrygenta" Został nim Grzegorz Pieczywek, były trener m.in. Rudni Zabłudów i Tura Bielsk Podlaski. 

Pieczywek to trener UEFA B, magister Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Wychowanek Hetmana Białystok, który po rundzie jesiennej sezonu 1997/98 trafił do Jagiellonii. W wieku 16 lat, udało mu się zadebiutować w I zespole Jagielloni w meczu Pucharu Polski z Cresovią Siemiatycze (Wiosna 1998).

- Historia zatacza koło… debiut z drużyną Narwi Choroszcz odbędzie się 19 sierpnia 2018 również w Pucharze Polski. Czyżby powtórka i w niedziele wrócimy do Choroszczy ze zwycięstwem? - zadają sobie pytanie działacze klubu. 

Grzegorz Pieczywek w swoim CV ma też kilka pozycji w rubryce "trener". W sezonie 2008/2009 wywalczył z Rudnią Zabłudów awans do IV ligi. Był trenerem Tura Bielsk Podlaski, któremu udało się awansować z drużyną z Bielska do III Ligi, oraz jedyny raz w historii tego klubu utrzymać go w tej klasie rozgrywkowej po sezonie 2012/2013. 

Narew sezon rozpocznie meczem wyjazdowym z Orłem Tykocin, 26 sierpnia. 

15 sierpnia trenerem A-klasowej Narwi przestał być Wiesław Romaniuk. Od tamtej pory działacze klubu szukali nowego szkoleniowca. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości