Piłkarki Heliosa Białystok po 0:17 z Górnikiem: "Wynik miał drugorzędne znaczenie"

Piłkarki III ligowego Heliosa Białystok oceniły mecz z wicemistrzyniami Polski - Górnikiem Łęczna. Dziewczyny, po przegranym 0:17 meczu, nie spuszczają głów nisko, wręcz przeciwnie - szukają w tym spotkaniu pozytywów.

Swój występ zawodniczki z Białegostoku oceniły na stronie na Facebooku. Napisały dokładnie tak:

W 1/8 Pucharu Polski Helios 0 :17 GKS „Górnik" Łęczna - Ekstraliga Kobiet. No własnie Ekstraliga kobiet, a nawet lider Ekstraligi kobiet,i być moze Mistrz sezonu 2017/18,czego Górniczkom z całego serca oczywiście życzymy. Czy był to pogrom? Oczywiście, rózniły nas conajmniej 3 klasy rozgrywkowe,a skoro Górniczki błyszczą formą i ogrywają w lidze swoje rywali 10:0 to czego można bylo sie spodziewac po wczorajszym meczu?...Ale czy dla którejs z nas wynik się liczył tego dnia? oczywiscie ze nie..;)Dla nas sukcesem było dojść do tego szczebla rozgrywek, dla nas sukcesem było pobiegać za piłką przy takich nazwiskach jak Kamczyk, Zawistowska, Zdunek ( i tak byśmy mogli wymieniać cała 18-tke meczowa), dla nas sukcesem było zobaczyć tylu kibiców na trybunach a przede wszystkim zebrać blisko 200 zł na Heliosową Szlachetną Paczkę. A największym sukcesem będzie to co pozostanie nam w głowach, cenna lekcja i wspaniałe wspomnienia. Dziękujemy za przybycie i życzymy zdobycia Mistrza bo wiemy,że jesteście w stanie to zrobić!!! Brawa należa się także dla dzielnych piłkarek Akademia Piłkarska Dziewcząt Ekosport, które pomimo złej pogody dzielnie i z uśmiechami wyprowadziły nas na boisko!

Dziewczynom gratulujemy dotarcia do szczebla krajowego Pucharu Polski i życzymy dużo sukcesów w kolejnych meczach!

Zdjęcie: https://www.facebook.com/StadionMiejskiwBialymstoku/