Firma ROL POL Ołdakowscy wspiera Spartę Szepietowo

Ostatnio sporo na naszej stronie i fanpage'u o sponsorach. Bez nich byłoby klubom bardzo trudno funkcjonować na względnie stabilnym poziomie. Warto wyróżnić w gronie sponsorów firmę ROL POL Ołdakowscy z Szepietowa, która znacząco przyczynia się do rozwoju Sparty Szepietowo.

Firma zakupiła dresy dla pierwszej drużyny zielono-czerwonych, ale to oczywiście nie pierwsza taka sytuacja. ROL POL regularnie pomaga klubowi, czego bardzo gratulujemy i co bardzo podziwiamy!

____________________

ROL POL Ołdakowscy - http://www.rolpol.com.pl/ - to największy dystrybutor nawozów w województwie podlaskim.

Pierwszym obszarem jest sprzedaż hurtowa towarów, która obejmuje region północno-wschodniej Polski. Drugim z nich jest sprzedaż detaliczna, która zaopatruje rolników w Środki do produkcji rolnej na terenie gminy Szepietowo, jak i w mniejszym stopniu gminy sąsiednie. Gmina Szepietowo leży w południowo - zachodniej części województwa podlaskiego na szlaku kolejowym Warszawa-Białystok oraz przy drodze krajowej Zambrów - Białowieża. Dogodny dojazd umożliwia łatwość‡ komunikacji nawet z odległymi miastami.
Oprócz sprzedaży hurtowej i detalicznej przedsiębiorstwo Świadczy usługi transportowe. Firma "Rolpol" oferuje także usługę rozładunku węgla i innych kruszyw z wagonów, a także wynajem wózków widłowych. Od początku roku 2002 duży udział w usługach ma przeładunek i magazynowanie nawozów z Z.Ch. Police na rzecz "Centrum Dystrybucji Nawozów" Sp. z o.o.