Narew Choroszcz bez trenera

Narew Choroszcz bez trenera

Wiesław Romaniuk nie jest już trenerem, grającej w A klasie, Narwi Choroszcz. Klub o takiej decyzji poinformował 15 sierpnia. 

- Klub w porozumieniu z trenerem podjął dziś decyzję, w wyniku której Wiesław Romaniuk przestał pełnić obowiązki trenera pierwszej drużyny Narwi Choroszcz. - czytamy w komunikacie klubu. 

Wiesław Romaniuk pracował w Choroszczy od 2014 roku. Objął drużynę w ciężkiej sytuacji kadrowej i mentalnej. Uzyskał awans w pierwszym sezonie pracy, z drugiego miejsca, tuż za drugą drużyną KS Michałowa. W kolejnym sezonie klub jako beniaminek zajął wysokie 5 miejsce w klasie okręgowej. W sezonie 2016/2017 przez reorganizację ligi po zajęciu 9 miejsca klub spadł do A klasy ( miejsca 1-8 gwarantowały utrzymanie). W poprzednim sezonie zabrakło 1 pkt do powrotu do klasy okręgowej.

- Dziękujemy Trenerowi Wiesławowi Romaniukowi za pracę w Narwi Choroszcz i zaangażowanie, którego skutkiem było między innymi awansowanie z A klasy do Klasy Okręgowej w pierwszym sezonie pracy z klubem w sezonie 2014/2015 .- mówią działacze klubu. 

Rozmowy z potencjalnymi następcami trenera Romaniuka trwają. W ciągu kilku dni ma być znane nazwisko nowego szkoleniowca. 

Źródło/FOTO - https://www.facebook.com/narewchoroszcz/

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości