A klasa - Narew Choroszcz lepsza od KS Sokoły w sparingu

A klasa - Narew Choroszcz lepsza od KS Sokoły w  sparingu

Czwarta liga i okręgówka grają mecze ligowe, a A klasowe zespoły wciąż sprawdzają swoje siły w sparingach. W jednym z nich Narew Choroszcz pokonała u siebie KS Sokoły 4:1.

Od początku spotkania Narew przejęła kontrole nad meczem. W pierwszych minutach miała doskonałą okazje na strzelenie gola, po dobrej akcji z prawej strony boiska, dośrodkowywał Szczęsny Damian, w doskonałym miejscu znalazł się Garbowski Jakub, który strzałem głową skierował piłkę w słupek bramki. Niestety w pierwszej połowie brakowało skuteczności, kilka niewykorzystanych okazji w których  zawodnicy z Choroszczy znajdowali się sam na sam z bramkarzem.

Możemy wytłumaczyć to pierwszym meczem na wymiarowym boisku po długiej zimowej przerwie- tłumaczą zawodnicy Narwi.

W drugiej połowie nastąpiło przełamanie. W 56 minucie na 1:0 gola zdobył Gryg Krzysztof strzałem zza pola karnego. w 67 minucie w polu karnym po samodzielnej akcji znalazł się Andzielewicz Łukasz, który wywalczył rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił po raz kolejny Gryg Krzystof mocnym strzałem w lewy róg bramki. Trzeci gol padł po asyście Pawła Sokoła, w której Garbowski Damiana znalazł się w pozycji sam na sam z bramkarzem rywali. W 79 minucie strzałem z 35 metrów popisał się Szumkowski Piotrek posyłając piłkę do bramki nad głową bramkarza!

Narew Choroszcz zajmuje 1 miejsce w II grupie podlaskiej A klasy, a KS Sokoły zajmują 5 miejsce w III grupie.