Życzenia podlaskich klubów na Nowy Rok 2018!

Wszyscy życzmy sobie, żeby rok 2018 był w podlaskiej piłce jak najlepszy, a każdy mecz żeby dostarczał troszkę więcej emocji niż w 2017 roku. Kilka klubów opublikowało noworoczne życzenia na swoich internetowych i facebookowych stronach.

SUPRAŚLANKA SUPRAŚL

GKS STAWISKI

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile chcemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz szczęśliwego Nowego Roku. życzy zarząd GKS Stawiski (http://gksstawiski.futbolowo.pl)

LZS KRYNKI