W środę poznamy najlepszą ósemkę w Pucharze Polski

W środę poznamy najlepszą ósemkę w Pucharze Polski

Puchar Polski w województwie podlaskim powoli wkracza w decydującą fazę. W 1/8 finału kibice obejrzą kilka bardzo ciekawych pojedynków. 

Szczególnie ciekawie zapowiadają się starcia trzecioligowców z drużynami, grającymi o jedną klasę niżej. W Michałowie, gospodarze podejmą Ruch Wysokie Mazowieckie, który w trzeciej lidze gra w kratkę. Potrafi przegrać z Bronią Radom u siebie 1:5, ale na swoim koncie ma też wyjazdowe zwycięstwo z Polonią Warszawa 3:2. Gorzej w III lidze radzi sobie ŁKS Łomża, który będzie walczył w tym sezonie o utrzymanie. Mimo tego jest zdecydowanym faworytem w starciu z Wissą Szczuczyn. Wissa w ostatnich kolejkach strzela dużo goli, ale tym razem o gole łatwo nie będzie. Najlepszy podlaski trzecioligowiec, Olimpia Zambrów, zagra w Juchnowcu z Magnatem. Każdy wynik inny niż zwycięstwo Zambrowian, będzie dużą sensacją. 

W innych meczach o niespodziankę postara się Biel Jeziorko, który wyeliminował w poprzedniej rundzie czwartoligowe KS Śniadowo. Tym razem również zmierzy się z ekipą z czwartej ligi, ale zdecydowanie mocniejszą - Warmią Grajewo. Rywalami pozostałych czwartoligowców będą ekipy z okręgówki. Tur zagra z Krypnianką, Cresovia z Puszczą, Wasilków z aspirującym do IV ligi Sokołem Sokółka, a Wigry II z Korą Korycin, która odprawiła w poprzedniej rundzie Spartę Augustów. 

Mecze zaplanowano na godzinę 15:00. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości