Puchar Polski - Tur nieznacznie lepszy od Michałowa

Tur Bielsk Podlaski pokonał wczoraj 1:0 KS Michałowo w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Dołączył tym samym do grona czterech półfinalistów.

Mimo wygranej, nie był to najlepszy mecz Tura, co możemy przeczytać na stronie internetowej klubu.

- Hasło "Puchar dla Tura" aktualne, ale w kolejnej rundzie trzeba będzie zagrać lepiej niż dziś. (...) Mecz był z gatunku tych "do zapomnienia". Pierwsza połowa to przewaga Tura, ale nie wynikało z niej dużo pod bramką rywala - czytamy w relacji z meczu na stronie Tura.

Jedyny gol w meczu padł w 47 minucie.  Po dośrodkowaniu z prawej strony Łukasz Popiołek przegrał pojedynek główkowy przed bramką, ale piłka spadła przed szesnastkę. Tam Maciej Zieniewicz strzelił z pierwszej piłki, blisko środka bramki, ale na tyle mocno, że bramkarz nie zdołał obronić.

W półfinale zagrają cztery zespoły, z czego tylko jedna gra w IV lidze - Ruch Wysokie Mazowieckie. Pozostali półfinaliści to: Tur Bielsk Podlaski, ŁKS Łomża, Olimpia Zambrów.